De fleste av brødene våre stekes i stenovn. Du finner sprøe, saftige, myke og luftige stenovnsbrød i alle våre utsalg.

Solbrød skranke, Sartor Senter

> Nyhet!

Too good to go

Too Good To Go er en tjeneste som bidrar til å redusere matsvinn.

Kjøp en forundringspose med mange varianter av deilig påsmurt og ferske bakervarer hos Solbrød til redusert pris - og skån miljøet samtidig!

 

Alt av kaker som kommer ut av konditoriet er laget for hånd av våre dyktige faglærte konditorer. 

Snakk med en av våre hyggelige ansatte i bakeriutsalgene. Du finner bakeriutsalg og åpningstider her. Vi prøver etter beste evne å gi deg det du ønsker!

Våre bakeriutsalg

Xhibition
Man - Fre: 0800 - 2000
Lør: 0900 - 1800
Søndag: Stengt

55 31 90 60
xhibition@solbrod.no

Åsane Senter
Man - Fre: 0900 - 2100
Lør: 0900 - 1800
Søndag: Stengt

55 18 28 68
asane@solbrod.no

Nyhet!

Nesttun Senter
Man - Fre: 0900 - 2000
Lør: 0900 - 1800
Søndag: Stengt


55 13 69 96
nesttun@solbrod.no

Sartor Senter
Man - Fre: 0900 - 2100
Lør: 0900 - 1800
Søndag: Stengt

56 32 56 10
sartor@solbrod.no

Blomsterdalen Senter
Man - Fre: 0900 - 2000
Lør: 0900 - 1800
Søndag: Stengt


55 22 98 89
blomsterdalen@solbrod.no

Velkommen til Solbrød

Kakebestilling

Våre konditorer jobber tidlig og sent for å få ut alle våre håndlagede kaker til dere og vi har et stort utvalg i våre butikker.

Bygg din egen kake på nett med cakeiteasy.no eller ring til et av våre bakeriutsalg.

____

____

Oasen
Man - Fre: 0900 - 2100
Lør: 0900 - 1800
Søndag: Stengt


55 16 17 80
oasen@solbrod.no

Påsmurt

Frister det med en deilig lunsj? Vi smører på stedet - slik at du får akkurat det du vil ha.

Vi leverer på døren til bedrifter i Bergen og privatpersoner kan hente i ett av våre bakeriutsalg.

Vi hjelper deg gjerne med å lage den perfekt kaken til den perfekte dagen!

  • Assorterte påsmurte
  • Varme retter og salater
  • Nystekte bakevarer
  • Kaker og konditorvarer
  • Alle kaffevarianter
  • Smoothie, juice og mineralvann

Møtemat 

Kundeservice

55 34 96 00
kundeservice@solbrod.no

Er du privatkunde, og ønsker bestille kaker eller andre varer? Kontakt din butikk.

Ring inn din bestilling, så har vi varene klare når du kommer. Besøk ditt nærmeste utsalg for registrering.

Her er hva et Solbrød utsalg nær din bedrift kan tilby:

____

____